Muzeum Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie

ZAPROSZENIE. Spotkanie autorskie z Małgorzatą Starostą

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Małgorzatą Starostą, autorką najnowszej komedii kryminalnej „Na tropie trupa". Spotkanie będzie okazją do rozmowy o wyjątkowej książce, której akcja toczy się... w naszym Skansenie!

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać… na Kurpiowszczyznę?

Autorka powieści kryminalnych Małgorzata Starosta postanawia odwiedzić ukochany Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie, aby złapać oddech i znaleźć wenę do napisania czegoś romantycznego. Jednak cały plan bierze w łeb, gdy przypadkiem kobieta staje się świadkiem podejrzanych zakopków, dyrektor Skansenu znika bez śladu, a Barbs wysyła Małgonię na komisariat w celu zgłoszenia zaginięcia pewnego "szemranego typa".

Sensacyjne zwroty akcji, intryga zaplątana jak sznur bursztynowych korali, kurpiowskie klimaty i opowieści pani Jolinki to tylko wierzchołek niespodzianki kryjącej się w tej przezabawnej, znakomitej komedii kryminalnej.
Blisko stuletni Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie staje się miejscem sensacyjnej akcji w kurpiowskich klimatach. Wspólnie z Małgorzatą Starostą będziemy odkrywać te literackie tajemnice.

Autorka powieści kryminalnych Małgorzata Starosta postanawia odwiedzić ukochany Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie, aby złapać oddech i znaleźć wenę do napisania czegoś romantycznego. Jednak cały plan bierze w łeb, gdy przypadkiem kobieta staje się świadkiem podejrzanych zakopków. Dyrektor Skansenu znika bez śladu, a Barbs wysyła Małgonię na komisariat w celu zgłoszenia zaginięcia pewnego "szemranego typa".  

Sensacyjne zwroty akcji, intryga zaplątana w sznur bursztynowych korali, kurpiowskie klimaty i opowieści pani Jolinki to tylko wierzchołek niespodzianki kryjącej się w tej przezabawnej, znakomitej powieści kryminalnej.

Blisko stuletni Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie staje się miejscem sensacyjnej akcji w kurpiowskich klimatach. Wspólnie z Małgorzatą Starostą będziemy odkrywać literackie tajemnice.

    SOBOTA 01.07.2023 r.
    GODZINA 17:00
    SCENA PLENEROWA PRZED ZABYTKOWYM DWORKIEM Z BRZÓZEK


 Zaraz po spotkaniu odbędzie się w naszym Skansenie klimatyczny koncert organizowany w ramach Muzycznych Dni Drozdowo - Łomża. Zachęcamy do pozostania z nami!